1. přednáškový večer 21.3.2018

Začínáme s marketingem i MP

Oficiálně první přednáškový večer MP. Na startovací Warm Up akci jsme se seznámili a pověděli si, co bude a nebude. V prvním večeru Marketingové Plzně jsme přistoupili ke slibovaným přednáškám a diskuzím.

Jak řídit z nuly marketing 4 firem

První přednášku si pro nás připravil Ondra Pondělík a Milan Plachý, jednatelé společnosti PPN group s.r.o., která funguje pod obchodním názvem Sluzbyzavas.cz. Ondra s Milanem nám pověděli o tom, jak to vlastně bylo a nebylo se založením společnosti a jaké to je, začít kočírovat marketing 4 firem z ničeho.

17:30 – 18:15

Nejčastější chyby / fuckUPy v marketingu

Jakých chyb se nováčci, firmy, ale občas i ostřílení markeťáci dopouštějí. O tom nám pověděl Pavel Hlásek, PPC specialista, konzultant internetového marketingu a sportovní nadšenec, který holduje především volejbalu, ale nezalekne se ani Predator Race.

18:30 – 19:15

Panelová diskuze Milana a Mirky

Přesně 45 minut z večera bylo věnováno panelové diskuzi Milana z Differentu a Mirky z Města, kteří podebatovali o tom, jak náročná nebo lehká je propagace v zahraničí. Dočkali jsme se také zajímavých otázek ve smyslu: „Nevadí ti Milane, že jsi tak pohledný a úspěšný? Není to už moc?“

19:15 – 20:00

Případovka s Martinem Fuksem

Závěrem večera nás provedl Martin Fuks, bývalý produktový ředitel Seznam.cz, dnes mentor a kouč. S Martinem jsme se v případovce podívali na zoubek Mapy.cz, aneb jak si pohráli s produktem, aby se stal lovemarkem.

20:15 – 21:00

Své slovo má beer i limo

Nedílnou součástí každého přednáškového večera je i networking, nápoje a jídlo.

Skalní fandové zůstali v kavárně, kde jsme si popovídali, než nás elegantně vyhnali studeným vzuchem a tmou.

21:00+

Ondra Pondělík

jednatel PPN group s. r. o.

Milan Plachý

jednatel PPN group s. r. o.

Pavel Hlásek

PPC/IM konzultant

Mirka Reifová

„PRistka“

Milan Polák

Majitel Differentu

Martin Fuks

Mapy.cz

Lokalita

Sešli jsme se opět v DEPU! Tentokrát ve větším prostoru Klempírny, který byl ozvučen a na všechny byl skvělý výhled. Pronájem Klempírny stál více než 13 000 Kč – pro příště věříme, že se dokážeme spojit a vytvořit takovou komunitu, která se podpoří. 🙂

Příjemné prostředí

Příjemné prostředí je jedním ze základních kamenů Marketingové Plzně. Chceme, abyste se cítili skvěle – ať už na přednáškách, panelovce nebo v hospůdce. S jakoukoli zpětnou vazbou se neváhejte podělit, ať program ušijeme všem na míru.

Fotky z akce