CREW a sponzoři Marketingové Plzně

Podpoř komunitu pro dobrou věc

Marketingová Plzeň ve svém první roce existence fungovala pouze díky naším investicím a lásce. Nastavili jsme vysoký standard, který je však dlouhodobě neudržitelný. Proto jsme se rozhodli, že na náš druhý rok začneme hledat sponzory, kteří nám pomohou s financováním.

Kromě vynikajících prostorů DEPA2015 bychom rádi začali naše akce nahrávat, propagovat na Facebooku nebo zaplatit spíkrům cestovné do Plzně. To se přece dělá, ne? 🙂

Transparentní účet

Jelikož chceme být co nejvíce otevření, tak jsme se rozhodli založit transparentní účet. Na něm najdeš dary od všech našich sponzorů, ale podpořit nás můžeš i mimo běžné sponzorství.

Číslo účtu: 2201571968 / 2010 (FIO)

Jak nás můžeš podpořit?

Kromě zaslání peněz na náš transparentní účet můžeš využít různých balíčků, které jsme sestavili, abychom ti dar tak trochu oplatili.

💛 Balíčky platí po dobu celého roku 2019. Máš zájem? Napiš na info@marketingova-plzen.cz! 💛

Načtením QR kódu v bankovnictví se předvyplní číslo účtu.
Jak snadné. 🙂

Poznej CREW Marketingové Plzně.
A pokud si nebudeš vědět rady s volbou pravého balíčku podpory, stačí se zeptat.

Generální partner

Chceš být speciální? Podpořit Marketingovou Plzeň a zajistit tak velkou část celkového rozpočtu na rok 2019? Staň se naším generálním partnerem.

Poděkování a roll-up na každé akci? Umístění log na web,  printů a do videí? To vše a mnohem víc může získat generální sponzor.

Cena za rok 100 000 Kč / potenciální zásah až 1 000 markeťáků, kteří na naše akce v roce 2019 přijdou.

Zlatý partner

Podpoř Marketingovou Plzeň a zajisti tak velkou část rozpočtu na rok 2019. Staň se naším zlatým partnerem!

Všechny tiskové materiály, odkazy z webu, stánek na velké akci, FB a Twitter, poděkování na všech akcích a mnohem více – to získáš jako zlatý partner.

Cena za rok 50 000 Kč / potenciální zásah až 1 000 markeťáků, kteří na naše akce v roce 2019 přijdou.

Stříbrný partner

Podpoř Marketingovou Plzeň a zajistěte tak část rozpočtu na rok 2019? Staň se naším stříbrným partnerem!

Všechny printy, děkovačky na sociálu, podpora u registrace, na velké akci stánek guest post na webu MP. To vše a ještě o krapet víc jako stříbrňák.

Cena za rok 25 000 Kč / potenciální zásah až 1 000 markeťáků, kteří na naše akce v roce 2019 přijdou.

Bronzový partner

Podpoř Marketingovou Plzeň a zajistěte tak část rozpočtu na rok 2019? Staň se naším bronzovým partnerem!

Naši brozovníci

Video, fotky, poděkování na sociálnu, odkaz, děkovačka u registrace a mnohem více. Prostě buď bronzovým partnerem a uvidíš.

Cena za rok 10 000 Kč / potenciální zásah až 1 000 markeťáků, kteří na naše akce v roce 2019 přijdou.

Malé firmy

Řešíš v Plzni marketing a účastníš se našich akcí? Chceš, aby byla kvalita zachována, ale nemáš peníze na rozhazování? Podpoř nás, alespoň symbolickou částkou.

Přidej se k ostatním malým firmám z Plzně a podpoř Marketingovou Plzeň. Stačí zaslat 4 000 Kč na celý rok.

Freelenceři a jednotlivci

Řešíš v Plzni marketing jako freelancer a účastníš se našich akcí? Školení za pár korun – a že jich je. Podpoř nás symbolickou částkou a choď na akce o sto šest.

Podporující členové komunity

Přidej se k ostatním freelencerům z Plzně a podpoř Marketingovou Plzeň. Vyjde tě to na 2 000 Kč na celý rok a kromě dobrého pocitu získáš i odkaz na webu.

E-shopaři

Prodáváš si v Plzni přes svůj e-shop a chceš nás podpořit? Ať už chodíš na akce nebo teprve začneš, kopni do toho prasátka a investuj do odkazu a strašně dobrého pocitu.

Přidej se k ostatním e-shopům z Plzně a podpoř Marketingovou Plzeň. Celé to vyjde na 2 000 Kč za celý rok.
Marketingová Plzeň by nevznikla bez Martina s Petrem, ale rozhodně by tady nebyla bez CREW. Společnými silami připravujeme skvělý obsah, zveme zajímavé hosty, organizujeme malé i velké akce a snažíme se budovat marketingovou komunitu.

CREW Marketingové Plzně

Martin Žatkovič

Martin Žatkovič

Taste Medio a zakladatel Marketingové Plzně

Martin je do práce zapálený SEO konzultant působící v TASTE MEDIO. Volba přezdívky ‚‚internetový polomág‘‘ není daleko od pravdy. Kromě SEO ho baví držet krabičkovou dietu. Nejlépe v podobě B-Smart v KFC.
Petr Krauz

Petr Krauz

Službyzavás.cz a zakladatel Marketingové Plzně

Petr řeší převážně SEO, ale zabrousí i do sociálních sítí, obsahu, kecá do UX – vždycky tak, aby nemusel vybrušovat. Baví ho práce s většími e-shopy, posilování bez viditelných výsledků a cestování se svou manželkou.
Míša Zdeňková

Míša Zdeňková

Volnonožka a naše šikovná copyholčina s UX přesahem

Mišule je šikovná copywriterka, která ke zlepšování obsahu přidává i kousek UX. Má ještě šikovnějšího psa Boba, který ji pomáhá připravovat texty (když Petr nestíhá) pro Marketingovou Plzeň. A za to jim patří velký dík!

Jirka Viták

Jirka Viták

Webový analytik a marketingový stratég z Digitální Architekti

Jirku baví marketingové strategie, webová analytika a organizace akcí. Kromě své neziskové hudební školy pomáhá i Marketingové Plzni. Od začátku roku 2019 jsou prostory MP Jiříkovo starostí.

Marek Čech

Marek Čech

Webový analytik a marketingový stratég z Digitální Architekti

Marek z Digitálních Architektů se věnuje vizualizacím dat, implementaci a nastavení měření a marketingovým strategiím. Mára se stal vrchním moderátorem všech akcí MP.

T. Anežka Matějková

T. Anežka Matějková

Marketing na volné noze a budoucí právnička

Anežka je taková naše podpora. Stará se o dobrou náladu, při akcích dělá píp-píp u vstupu s vašimi lístky a přináší nové nápady do organizace i programu. Budoucí právnička!

Bez tutěch firem a lidí by to prostě nešlo.

Millan Weekender

A vás, kteří chodíte na akce pravidelně!

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.