CREW a sponzoři Marketingové Plzně

PS: Hledáme sponzory

Marketingová Plzeň by nevznikla bez Martina s Petrem, ale rozhodně by tady nebyla bez CREW. Společnými silami připravujeme skvělý obsah, zveme zajímavé hosty, organizujeme malé i velké akce a snažíme se budovat marketingovou komunitu.

Chceš nám v Marketingové Plzni pomoci nebo ji finančně podpořit? Tady jsi na správném místě.

Martin Žatkovič

Martin Žatkovič

Taste Medio a zakladatel Marketingové Plzně

Martin je do práce zapálený SEO konzultant působící v TASTE MEDIO. Volba přezdívky ‚‚internetový polomág‘‘ není daleko od pravdy. Kromě SEO ho baví držet krabičkovou dietu. Nejlépe v podobě B-Smart v KFC.
Petr Krauz

Petr Krauz

Službyzavás.cz a zakladatel Marketingové Plzně

Petr řeší převážně SEO, ale zabrousí i do sociálních sítí, obsahu, kecá do UX – vždycky tak, aby nemusel vybrušovat. Baví ho práce s většími e-shopy, posilování bez viditelných výsledků a cestování se svou manželkou.
Míša Zdeňková

Míša Zdeňková

Volnonožka a naše šikovná copyholčina s UX přesahem

Mišule je šikovná copywriterka, která ke zlepšování obsahu přidává i kousek UX. Má ještě šikovnějšího psa Boba, který ji pomáhá připravovat texty pro Marketingovou Plzeň. A za to jim patří velký dík!

Bez tutěch firem a lidí by to prostě nešlo.

Kluci z Digitální Architekti

Anežka Matějková

Millan Weekender

A vás, kteří chodíte na akce pravidelně!

Náš skvělý sponzor od poloviny roku 2018.
Nejpoužívanější SEO nástroj v ČR
Chceš naši komunitu podpořit? Máme připravený program, co ti můžeme nabídnout. A rozhodně to není o statisících. Základní balíček začíná na 2 000 Kč za rok. Odkaz z webu, zmínka na akci nebo roll-up – to vše může být tvoje. Pro více informací nám napiš na e-mail.

#sponzoři

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.