Společně Dokážeme mnohem víc

komunita
plzeňských markeťáků

Ale nejen to! Marketingová Plzeň je výzva, spolupráce, přátelství, vzdělání i zábava. Pojďme něco změnit. Pojďme bořit hranice.

Nejbližší akce aneb copa máme na programu?

Podzimní Marketingová Plzeň v DEPO 2015

Večer se ponese v tématu dobrého obsahu, protože obsah je král a nikdy neumírá! Takže si na tento večer nic neplánujte, protože se toho hodně dozvíte.

10.10.2018

Workshop SmartLook s Lukasem Mehnertem

SmartLook není jen hračka, která „špehuje“ návštěvníky vašeho webu. Jde o mocný nástroj, se kterým dokážete váš konverzní poměr vystřelit do výšin. Těšíme se na vás!

31.10.2018

Speciální Marketingová Plzeň v rámci PDW

15.11. se uskuteční speciální Marketingová Plzeň v rámci festivalu Plzeň Design Week, kde budeme probírat založení e-shopu, expanzi nebo nějaké to kreativní téma.

15.11.2018

MPpívo ve městě

Tohle nikdy neomrzí. Dobrá parta, pivo, super jídlo a témata, která frčí. Probereme Medic update, E-T-A, strategie, SEO, krypto a i přestože nebude pátek, dostaneme se na platební brány.

4.12.2018

Marketingová Plzeň je …

… pro všechny, kteří o marketingu už něco ví a nebo naopak neví vůbec nic, ale moc by chtěli. Pro letité odborníky, kteří o marketingových tricích už i sní. Ale i pro ty, kteří chtějí načerpat cenné zkušenosti právě od těch zkušenějších.

Ale především, je to projekt pro nás pro všechny.

Budeme se scházet pravidelně

Minimálně jednou měsíčně. Ale pokud to půjde, bude to daleko častěji. Třebas i každé úterý nebo čtvrtek, když se nám bude chtít a náladu a nadšené přednášející budeme mít.

Budeme přinášet jen to nejzajímavější

A to především z oblasti marketingu. Nebráníme se ovšem zajímavostem také z dalších oborů, které jdou s marketingem
ruku v ruce. 

Naučíme se spoustu nového

Ale připomeneme si mnoho starého a osvědčeného. Tím starým se budeme především inspirovat. A to nové zkoumat a testovat. Budeme se navzájem učit zajímavé věci a společně se posouvat kupředu.

Dáme ti prostor, abys ukázal/a, co tě baví

Na našich srazech dostane prostor úplně každý. Baví tě přednášet? Pak jedna z přednášek může být jen a jen v tvé režii. Nebo raději ostatním ukazuješ, jak co funguje a nefunguje? Potom buď pánem workshopu.

Rozšíříme si okruh nových známých i přátel

Stačí zaskočit na nějaké to setkání. Marketingová Plzeň není jen o přednáškách a učení. Je také o navazování nových přátelství, ale třeba i lásek. Nikdy nevíš, na koho na dalším srazu narazíš.

Budeme testovat pivo i limonády

V závěru každé naší sešlosti zamíříme do jedné plzeňské hospody či hospůdky a dopřejeme si společně trochu toho zlatavého moku. Kdo by nerad pivsona, může popít limonádu nebo klidně i něco ostřejšího.

Vo čempa si budem povídat?

Především o internetovém marketingu, ale také o UXku, sockách nebo třeba copy.

Takže vlastně úplně o všem. A všechna ta témata probereme od shora dolů, zleva doprava i od A do Z. Vše okořeníme těmi nejžhavějšími a nejzajímavějšími novinkami.

Marketingová Plzeň je projektem, kde se setkávají ostřílení markeťáci i úplní začátečníci, zkušení businessmani ale i ti, kteří svůj nápad právě proměňují.

Je projektem, který boří hranice.

Strategie

Přemýšlej nad nákupními procesy zákazníků, strategiemi a volbou marketingových kanálů.

Sociální sítě

Vyber sociální síť, správné typy kampaní a rozjeď reklamu na Facebooku nebo Instagramu.

UX Design

Navrhuj vyťukané weby s tunami UX nebo házej grafikům na hlavu jejich vlastní chyby.

E-shopy

Dej na rady úspěšných e-shopařů nebo poraď startujícím kolegům s jejich šopíkem.

SEO

Optimalizuj weby a e-shopy po obsahové i technické stránce pro vyhledávače i návštěvníky.

Analytika

Zaměř se na výkon – správně analyzuj a navrhni strategie pro maximální plnění cílů.

Branding

Dodej svému webu, e-shopu nebo klientovi tu špetku něčeho, co si lidi zapamatují.

A mnohem víc

Jak sedět u počítače, jaké nástroje používat a další zajímavé otázky a odpovědi.

Kdo za tím vším stojí

Každý měsíc pro vás připravujeme zajímavý program a snažíme se předávat vlastní zkušenosti. Co nás k tomu vede? Je to jednoduché – chceme lidem pomáhat, realizovat se nejen v práci, ale nechceme odbíhat od marketingu.

Martin Žatkovič

Martin je mladý a nadějný markeťák. Volba přezdívky ‚‚internetový polomág‘‘ není daleko od pravdy. Žatkyho baví webová analytika, marketingové strategie a UX. Umí ale téměř všechno.

Petr Krauz

Petr je stejně jako Martin workoholik. Spolu si ti dva sedli do noty a řeší projekty v práci, vlastní weby i Marketingovou Plzeň. Petr rád pracuje s obsahem, FB a baví ho marketingové audity webů a e-shopů.

Míša Zdeňková

Mišule je šikovná copywriterka, která ke zlepšování obsahu přidává i kousek UX. Má ještě šikovnějšího psa Boba, který ji pomáhá připravovat texty pro Marketingovou Plzeň. A za to jim patří velký dík!

Zúčastníš se?

Chceš poslouchat nebo raději předávat zkušenosti? Dej nám vědět přes formulář schovaný pod tlačítkem. #ízypízy

Další marketingové akce v Plzni a okolí

PBK 24: GDPR

Diskuzní a networkingové setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem o podnikání – tentokrát o velmi (ne)populárním GDPR.

17. 5. 2018; DEPO 2015

Jiří Štěpina: Snižte náklady, zvyšte zisk

Jak snížit náklady na provoz e-shopu a propagaci a zvýšit ziskovost on-line marketingu? O tom nám poví Jiří Štepina v rámci programu BforB Štafeta.

13. 6. 2018; DEPO 2015

E-mail

info@marketingova-plzen.cz

(All time … to the Moon)

Telefon

721 315 020 (Petr)

(05:00 – 19:00)