#MP11 | XeMeL workshop s Marketingovou Plzní

16. 4. 2019

MP11 měla být původně první hospoda o SEO v roce 2019, ale workshop na XML je prostě silnější. 📅

O čem to bude?

V rychlosti proletíme úvodní informace, co to ten XML feed vlastně je, k čemu se používá, jakou má standardní strukturu a proč je důležité přizpůsobovat feed různým inzertním systémům. Poté si editaci XML ukážeme i prakticky v nástroji Xemel z dílny BiddingTools. Vše bude doprovázeno praktickými tipy a ukázkami.

Kdo přijede?

Přivalí Tomáš. Tomáš Pavelek – razovity 27letý patriot z Ostravy. Začínal jako volnonožec, kdy lektořil statistické metody. Od hard-data jobu se postupně přeorientoval na kreativnější pozici Analytik & Inovátor ve firmě BiddingTools. Podílel se na vývoji algoritmů marketingového nástroje a vyvíjel a implementoval biddovací strategie pro zbožové srovnávače. Ano, nástroje, který měl být prezentován na MP9, ale auto se cestou porouchalo. 🙂

Tomáš se poslední dva roky věnuje vývoji online nástroje pro editaci XML feedu – Xemel. A dělá projekťáka.

Pro koho to bude?

Pro kohokoli, koho zajímá úspěšný marketing u e-shopu. Pro PPCčkaře, specialisty na zbožáky, social správce, programátory, marketingové konzultanty i majitele e-shopů. 📈

Účast? Kvůli zisku praktických zkušeností s úpravou XML feedu v nástroji Xemel má smysl! Naprostí začátečníci zjistí, že to není žádná věda a profesionálové získají povědomí o pokročilých featurách Xemelu.

Jaká bude budoucnost?

E-commerce bude i v následujících letech meziročně absolutně i relativně růst a nůžky mezi velkými a středními shopy se budou i nadále (co do objemu prodeje) rozevírat. Z úspěšných malých e-shopů vyrostou úspěšné střední e-shopy a úspěšné střední e-shopy zůstanou úspěšnými středními e-shopy. Pozice obřích e-shopových stálic české e-commerce podle Tomáše ještě několik let vydrží. No a proto má smysl přijít!

Co s sebou?

Vezmi si notebook a udělej si registraci na xemel.cz, ať se nezdržujeme na workshopu. Na workshopu získáš prodloužený 30 denní (+ do konce měsíce) testing zdarma.

A taky si můžeš přečíst článek https://biddingblog.cz/clanek/jak-zacit-s-xemelem-a-vysperkovat-si-xml-feed

 

Kdy a kde?

Workshop proběhne 16. dubna v klasickém workshopovém prostoru Techheaven v Cukrovarské 20.

Začátek dáme na 18:00, ale budeme zde možná už o něco málo dřív. ⏰

ℹ️ Údaje o události budeme doplňovat nebo trošínku měnit. Datum a čas události jsou ale údaje vytesané do kamene. Na pískovec se sice nedá 100% spolehnout, ty ale rezervuj čas v kalendáři a rozhodně přijď! 🙏🏻

Tak #páčko


Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.