#MP6 | Expanze do zahraničí s Marketingovou Plzní

6. 2. 2019

Druhá akce 📅 pro rok 2019 je vyslána do světa. Přijď si velkou akci do klempírny na jednu z TOP akcí v Plzni a zjisti, jak se expanduje do zahraničí!

O čem to bude?

Velká akce bude o expanzi do zahraničí. Co to je? No – prostě prodáváš produkty nebo služby jinde, než v naší e-shopařské velmoci. 🌐 Ať už chceš na východ, západ nebo prodávat uherák eskymákům na severu, určitě přijď.

Kdo za námi přijede?

Milan Fiala (eVisions)

Milanovi je 23, z Březové u Sokolova se přestěhoval do Prahy a pracuje jako Country Manager pro německy mluvící trhy – vede tým specialistů v agentuře eVisions.

Milan ve svém bloku představí praktické informace o expanzi včetně pozitivních i negativních ukázek. Pokusí se také vyvrátit základní mýty o Německu, popíše expanzi krok po kroku i odlišnosti CZ/DE trhu.

Mezi TOP 3 věci, které Milan považuje za výzvy, patří mezinárodní marketing, mezinárodní positioning značky a také právní či marketingové odlišnosti od našeho trhu.

Před akcí i po ní – omrkni tyhle supr čupr články.

David Cikánek (Expando)

Davidovi je 23 let, žije v Praze a začínal prodejem věcí přes Aukro. Nyní se věnuje ve společnosti Expando vstupu nových firem na Amazon.

Dave nám ukáže, jak zjistit, jestli je Amazon správnou a použitelnou platformou pro tvůj nebo klientův business. Dodá pár vtipných historek – vezměte si s sebou smysl pro humor.

Jak sám David říká, expanze do zahraničí byla před pár lety velmi okrajovým tématem. A teď? Teď je to jedno z hlavních témat roku 2019!

Před akcí i po ní – omrkni tyhle supr čupr články.

 

Pro koho to bude?

Expanze do zahraničí je pro všechny majitele firem, e-shopů nebo markeťáky, co přemýšlejí nad vylepšením práce pro své klienty i za našimi hranicemi. 📈

Nemusíš jít nutně se svým projektem do zahraničí. Většinu postupů, fungujících v zahraničí, můžeš využít i u nás!

Kdy a kde?

Velká akce o expanzi do zahraničí proběhne 6. února 2019 v DEPO2015 v klempírně. Začínáme v 18:00, přijď tedy nejméně 15 minut s předstihem, ať máš místo, nějaký ten drink a stihneme si popovídat. ⏰

Tak #páčko

Registrace na akci:

Tato akce je již minulostí. Určitě ale sleduj naplánované akce

A pokud budeš mít zájem podpořit MPčko, tak mrkni na všechny možnosti.

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.