#MP7 | Expanze do zahraničí – workshop s Marketingovou Plzní

21. 2. 2019

Druhý workshop a zároveň třetí akce 📅 pro rok 2019 je tady. Přijď si zaworkshopovat o expanzi! #workshop

O čem to bude?

Budeme si povídat o o expanzi do zahraničí. Probereme především správný výběr trhu, legislativní a daňové náležitosti expanze, logistické náklady, překlady, specifická pravidla jednotlivých trhů a nezapomeneme ani na správné uchopení zákaznické podpory. 🌐

Kdo za námi přijede?

Workshop a.k.a. malou přednášku povede Filip Minár – rodák ze Slovenska, který si vybudoval kariéru od recepáka v hotelu přes několik dalších pracovních pozic na místo senior sales managera v EXPANDECO.

Pro koho to bude?

Je to stejné, jako u MP6. Ať už máš e-shop, firmu nebo jsi markeťák/markeťačka, určitě by ti neměl tenhle workshop uniknout.

Kdy a kde?

Workshop o expanzi proběhne 21. února 2019 v DEPO2015. Budeme mít super nové prostory, o kterých ti dáme vědět předem na Facebooku.

Začínáme v 18:00, přijď tedy nejméně 15 minut s předstihem, ať máš místo, nějaký ten drink a stihneme si popovídat. ⏰

ℹ️ Údaje o události budeme doplňovat nebo trošínku měnit. Datum a čas události jsou ale údaje vytesané do kamene. Na pískovec se sice nedá 100% spolehnout, ty ale rezervuj čas v kalendáři a rozhodně přijď! 🙏🏻

Tak #páčko

Registrace na akci:

Tato akce je již minulostí. Určitě ale sleduj naplánované akce

A pokud budeš mít zájem podpořit MPčko, tak mrkni na všechny možnosti.

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.