#MP9 | Bidding workshop s Marketingovou Plzní

28. 3. 2019

Konec března a my už valíme třetí workshop? No jasný, máme toho hodně! Po MP8 | PPC kampaně s Marketingovou Plzní přichází na řadu bidding workshop. Navážeme tak na akce s Collabim, Marketing Miner nebo Smartlook a nahodíme BiddingManager. 💰

O čem to bude?

Podíváme se na zoubek biddování – tedy propagaci pozic produktů ve zbožových porovnávačích, jako je Zboží.cz nebo Heureka.cz. K tomu nám poslouží nástroj BiddingManeger.

Sleduj rapidní vzestup výkonnosti – už pár dní po workshopu. 🚀

Dozvíš se, jak věnovat správě biddingu hodinu měsíčně a přitom generovat maximální obrat, který mu můžou srovnávače přinést. Podrobně si krok za krokem ukážeme, jak nastavit BiddingManager a jaké postupy je nejlepší provádět při pravidelné optimalizaci účtu. A samozřejmě zodpoví jakýkoli záludný dotaz týkající se Heureky a Zboží.

O spíkrovi

Přijede za námi Michal Štorkán z BiddingTools. S online marketingem začal před 11 lety jako PPC konzultant, social a e-mailing master blaster. Vlastně social Facebook master blaster. Protože nic jiného, než Facebook, nebylo.

Postupně začal hledat konkrétnější specializaci. Jeden z klientů chtěl pomoci s Heurekou, on na to kývnul a začal přemýšlet nad tím, jak na srovnávačích inzerovat. A ještě k tomu efektivně. S kamarády proto založit firmu, která má po pěti letech 30 zaměstnanců a neřeší nic jiného, nebo srovnávače zboží.

Pro koho to bude?

Pokud máš e-shop, staráš se o marketing klienta nebo plánuješ rozjet e-shop, tenhle workshop je určitě pro tebe. Na workshopu zjistíš, jaký potenciál se ve srovnávačích skrývá a naučíš se na nich efektivně inzerovat.

Kdy a kde?

Workshop o datech proběhne 28. března 2019 v budově Techheaven v Cukrovarské 20 (kousek od zimáku). Informace najdeš na Facebooku.

Začínáme v 18:00, přijď tedy nejméně 15 minut s předstihem, ať máš místo, nějaký ten drink a stihneme si popovídat. ⏰

ℹ️ Údaje o události budeme doplňovat nebo trošínku měnit. Datum a čas události jsou ale údaje vytesané do kamene. Na pískovec se sice nedá 100% spolehnout, ty ale rezervuj čas v kalendáři a rozhodně přijď! 🙏🏻

Tak #páčko

Dnešní workshop se kvůli technické závadě na vozidle ze stáje BiddingTools bohužel ruší a proběhne v náhradním termínu, který určíme na Czech Online Expo. Nemusíte však měnit plány na dnešní večer a můžete jít s námi do hospody, kde budeme probírat zbožáky, biddování a další marketingová témata. Jestli chcete, tak přijďte v 18:10 budeme odcházet od THVN. 🙂

Stej in tač a.k.a. zůstaň ve spojení

info@marketingova-plzen.cz

Chceš přednášet nebo znáš někoho, kdo do toho půjde levou zadní? Máš nápad na super téma nebo by tě něco straaašně moc zajímalo?

Napiš.